Styl życia oszczędnego milionera. Typowy dzień.

Czy milionerzy śpią do południa, czy budzą się wcześnie rano? Czy siedzą długo w nocy czy kładą się o 21? Wreszcie co robią od poranka do wieczora?

Generalnie milionerzy wstają wcześnie. Wymuszają to dzieci lub czynności zawodowe. Najbardziej rannym ptaszkiem w całym gronie są milioner E i …ja.  Dzień zaczynamy z reguły ok. 4 – 4.30 czasami nawet o 2.00. Nawet w weekendy podnosimy się ok. 6.00.

Jako następni budzą się milionerzy B i D – ok. 5.30.

Milionerzy A i C nie chodzą do pracy, ale mają małe dzieci. Konieczność wyprawienia ich do szkoły wyrywa z łóżka ok. 6.30.

Nasze dni wyglądają zupełnie inaczej. Nie ma tutaj reguły. Milioner A dzieli czas pomiędzy rodzinę i szukanie kolejnych interesów.  Generalnie, jako zupełny wyjątek żyje leniwie. Dużo podróżuje i nie ma regularnego rytmu dnia.

Milioner D prowadzi własną firmę. O 7.00 jest już w biurze i wychodzi często po 18. Poza tym wyjazdy służbowe do klientów w całej Polsce oznaczają nieregularny tryb życia.

Wszystkich na głowę bije Milioner E. Wstaje o 4.00. Wykonuje najpilniejsze prace biurowe. O 6.00 jest już w bazie transportowej. Tam spędza czas do 9.00 aż wszyscy kierowcy wyruszą w trasę. Wraca wtedy do biura (położonego przy domu). Ciągle załatwia jakieś papiery, odbiera telefony. Po 13 odwiedza jeszcze raz bazę i wraca na obiad. Po obiedzie znowu rozpoczyna się szaleństwo z klientami, które trwa do 23.

Ja trochę mu ustępuje z tempem życia. Oto dwa moje dni: w ciągu tygodnia i weekendowy. Tu jestem w stanie podać dosyć szczegółowy plan.

Tydzień pracy:

4.00 – pobudka. Do 6.00 śniadanie, przebieżka, praca firmowa, miracle morning, blog. Gdy  pracy jest więcej wstaje i o 1.00. Gdy nie mam pracy firmowej wstaje o 5.30.

6.00 – wyprawa po pieczywo, kawa z żoną, krótka gra na fortepianie/książka.

6.15 (poniedziałek i piątek), 7.00 (wtorek-czwartek) – wyjście do pracy.

15.00-15.30 koniec pracy. Dwa razy w tygodniu spotkanie z klientami do 17-20. W inne dni powrót do domu.

16.00 (kiedy nie zostaje w firmie) – obiad.

17.00 – prace domowe, czytanie, fortepian, wożenie dzieci, pisanina firmowa.

20.00 – kolacja, przygotowanie do snu.

21.00-22.00 kładę się spać.

W weekend:

6.00 – pobudka

6.10 – śniadanie, kawa, leniwe czytanie.

8.00 – wyjazd na działkę (raz w tygodniu) – wtedy pracuję i wracam wieczorem (20.00). W soboty robię zakupy.

jeśli nie jadę na działkę to dzień przeznaczam dla rodziny. Po południu biorę się za firmową pracę.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *