Styl życia oszczędnego milionera. Typowy dzień.

Czy milionerzy śpią do południa, czy budzą się wcześnie rano? Czy siedzą długo w nocy czy kładą się o 21? Wreszcie co robią od poranka do wieczora?

Generalnie milionerzy wstają wcześnie. Wymuszają to dzieci lub czynności zawodowe. Najbardziej rannym ptaszkiem w całym gronie są milioner E i …ja.  Dzień zaczynamy z reguły ok. 4 – 4.30 czasami nawet o 2.00. Nawet w weekendy podnosimy się ok. 6.00.

Jako następni budzą się milionerzy B i D – ok. 5.30.

Milionerzy A i C nie chodzą do pracy, ale mają małe dzieci. Konieczność wyprawienia ich do szkoły wyrywa z łóżka ok. 6.30.

Nasze dni wyglądają zupełnie inaczej. Nie ma tutaj reguły. Milioner A dzieli czas pomiędzy rodzinę i szukanie kolejnych interesów.  Generalnie, jako zupełny wyjątek żyje leniwie. Dużo podróżuje i nie ma regularnego rytmu dnia.

Milioner D prowadzi własną firmę. O 7.00 jest już w biurze i wychodzi często po 18. Poza tym wyjazdy służbowe do klientów w całej Polsce oznaczają nieregularny tryb życia.

Wszystkich na głowę bije Milioner E. Wstaje o 4.00. Wykonuje najpilniejsze prace biurowe. O 6.00 jest już w bazie transportowej. Tam spędza czas do 9.00 aż wszyscy kierowcy wyruszą w trasę. Wraca wtedy do biura (położonego przy domu). Ciągle załatwia jakieś papiery, odbiera telefony. Po 13 odwiedza jeszcze raz bazę i wraca na obiad. Po obiedzie znowu rozpoczyna się szaleństwo z klientami, które trwa do 23.

Ja trochę mu ustępuje z tempem życia. Oto dwa moje dni: w ciągu tygodnia i weekendowy. Tu jestem w stanie podać dosyć szczegółowy plan.

Tydzień pracy:

4.00 – pobudka. Do 6.00 śniadanie, przebieżka, praca firmowa, miracle morning, blog. Gdy  pracy jest więcej wstaje i o 1.00. Gdy nie mam pracy firmowej wstaje o 5.30.

6.00 – wyprawa po pieczywo, kawa z żoną, krótka gra na fortepianie/książka.

6.15 (poniedziałek i piątek), 7.00 (wtorek-czwartek) – wyjście do pracy.

15.00-15.30 koniec pracy. Dwa razy w tygodniu spotkanie z klientami do 17-20. W inne dni powrót do domu.

16.00 (kiedy nie zostaje w firmie) – obiad.

17.00 – prace domowe, czytanie, fortepian, wożenie dzieci, pisanina firmowa.

20.00 – kolacja, przygotowanie do snu.

21.00-22.00 kładę się spać.

W weekend:

6.00 – pobudka

6.10 – śniadanie, kawa, leniwe czytanie.

8.00 – wyjazd na działkę (raz w tygodniu) – wtedy pracuję i wracam wieczorem (20.00). W soboty robię zakupy.

jeśli nie jadę na działkę to dzień przeznaczam dla rodziny. Po południu biorę się za firmową pracę.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *